pátek 30. září 2016

Threesome

„Taxi!“
Jakmile auto zastavilo, Owen nasedl dozadu. Muž se vecpal za ním a blondýnka auto obcupitala a vsunula se z druhé strany.
Owen nadiktoval řidiči adresu. Nebylo to daleko, přece jen Cardiff je celkem malý, ale než tam dojel, všetečné ruce obou spolujezdců mu přejížděly po celém těle.
„Počkejte ještě chvíli,“ okřikl je vysokým rozrušeným hlasem, když jedna z nich podklouzla pod páskem a octla se až v trenkách.
Ve spěchu hodil řidiči do okýnka několik bankovek a už by tažen do budovy.
Jen co se zabouchly dveře od bytu, byl na ně hozen a zbaven trička. Žena poklekla a olízla si rty. Tohle se nevyvíjelo vůbec špatně.
Rozepnula mu kalhoty a vzala ho do úst. Zavřel oči, zvrátil hlavu dozadu a zavzdychal. K požitku se připojil polibek. Chlap nechlap, tohle je vážně skvělý, pomyslel si.
Když už si myslel, že bude, žena vstala, vzala ho za ruku a instinktivně táhla do ložnice. Byl hozen do postele a zbaven veškerého zbylého oblečení.  Saténové povlečení klouzalo pod jeho nahými zády, když si na něj blondýnka, také už zcela svlečená, sedala. Znovu zavřel oči.
Nikdy snad nebyl raději, že pracuje pro Torchwood. Tohle afrodiziakum plní vše, co chce i potřebuje. Zasténal. Najednou se mu její pohyby zdály příliš pomalé. Otočil ji tedy na záda a zvolil vlastní tempo.
V posledních minutách ho vůbec nenapadlo myslet na to, že tam nejsou sami. Že jsou vlastně tři, si znovu uvědomil, až když ucítil jeho ruce na svých bocích. A brzy to nebylo to jediné, co cítil. Vykřikl bolestí, ale každý mužův pohyb ho současně zasouval do dívky pod ním. Přesto ale dobře vnímal nepříjemný pocit i bolest. Zhluboka dýchal. Bolestné steny se za pevně sevřenými zuby začaly měnit na vzdechy rozkoše.
Rozšířily se mu zorničky. Neměl vlastně ani čas přemýšlet nad tím, zda je to ještě nepříjemné nebo už jen… dobré? Stačilo už jen několik přírazů a vyvrcholil. Chlapík těsně po něm.
Vyčerpaně se svalil do peřin. Z obou stran ho ihned obklopila těla, znovu přejížděli rukama po jeho zpoceném těle. Teď už z něho sotva něco dostanou.
Kousl se do rtu. Vážně byl tohle ten nejlepší sex? Nebo aspoň nejzajímavější? Pohledem letmo zavadil o rameno muže vedle něj a hned se radši odvrátil. Ne. O tomhle nebude přemýšlet. Raději usnul.

Žádné komentáře:

Okomentovat